DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Bredy Monkey Elbigi

                                                   Bredy Monkey Elbigi                                                          

  
 

 

                                                                                                                                                                                          

jméno: Bredy Monkey
chovná stanice: Elbigi
narozený: 28.3.2000 - +10.10.2013
typ srsti: krátka - střední
rtg kyčlí: HD A - 0/0
výst. tituly: Český junior šampion,  Klubový šampion,  Krajský vítěz, Vítěz třídy, 5 x CAC
zkoušky: ZOP, BH, ZPU1, ZM

O Bredýsovi :

Bredýs je sebevědomý dominantní pes, jež nadevše miluje aportíčky a svojí rodinu, po krycích zkušenostech také můžeme do tohoto seznamu přidat všechny bílé fenky.
Ve výcviku je zvladatelný, snadno cvičitelný a ať dělá, co dělá tak vždy s radostí. Obrany zvládá bez problémů, stopy by se mu staly skoro osudem, kdyby panička nebyla ráno líná vstávat. Je to pes velmi rodinného tipu, ale k cizím si zachovává přiměřený odstup - avšak za žádných okolností se ničeho a nikoho nebojí. Bredy je pes sice mohutné avšak velmi pevné konstituce, netrpí žádnými zdravotními problémy a je velmi vytrvalý.
Ve výstavním kruhu sklízí velké úspěchy jak dokazují jeho tituly: český junior šampion, klubový šampion, krajský vítěz, 4 x CAC, v kruhu má impozantní zjev a předvádí se temperamentně, ale asi kdyby jsme se mu koukli do očí pochopíme, že výstavy jsou pro něj jedna velká nuda. Pro nás bude vždy na prvním místě především jako ten nejlepší a nejvěrnější přítel rodiny.
Krytí je jeho nejoblíbenější koníček, dá se říci že vítězí i před žrádlem a aporty. Je velmi zkušený a krytí mu nečiní problémy. Je otcem jak krátkosrstých tak dlouhosrstých bílých potomků. Předává vyrovnanou povahu, tmavý pigment, standartní výšku.

 

 

 

 

 

 


 

[CNW:Counter]
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na WebSnadno  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek